NEWS

Międzynarodowe Dni Wina w Jaśle potrwają od 24 do 28 sierpnia. Już po raz jedenasty Jasło będzie gościć miłośników wina oraz pasjonatów winiarstwa z całej Polski i z zagranicy.
Już w sierpniu Festiwal Whisky 26 i 27 sierpnia odbędzie się III edycja Festiwal Whisky Jastrzębia Góra, którego pomysłodawcą oraz organizatorem jest Dom Whisky.
SCA zdobywcą nagrody Red Dot Award 2016 za Image Design™ Line marki Tork Firma SCA została wyróżniona prestiżową nagrodą 2016 Red Dot Award w kategorii projekt produktu za linię dozowników Tork Image Design.
Targi Gastrosilesia już we wrześniu: Biznes. Technologie. Media. Kulinaria. Pod takim hasłem odbywać się będzie czwarta edycja Targów Technologii Przetwórstwa Spożywczego GASTROSILESIA 2016, których organizatorem jest firma Weindich. Wydarzenie odbędzie się dn. 13-14 września 2016r. w Chorzowie.
Paweł Salomon zwycięzcą konkursu Wielkopolski Kucharz Roku Na początku czerwca br. odbyła się trzecia edycja konkursu Wielkopolski Kucharz Roku im. Rafała Jelewskiego. 


MAGAZYN

Czerwiec 2016

NA OKŁADCE: Dawid Szkudlarek, zwycięzca 6. edycji "Top Chefa".
W ŚRODKU: wywiad z Massimo Botturą, szefem kuchni Osteria Francescana, najlepszej restauracji Świata


PARTNERZY

Advertisement