TV

Karta napojów - Szkolenia obslugi restauracji (odc. 1)

Karta napojów - Szkolenia obslugi restauracji (odc. 1)

Karta napojów - Szkolenia obslugi restauracji (odc. 1)

NEWS

Polski finał World Class 2017 rozstrzygnięty! Znamy zwycięzcę zawodów barmańskich World Class Poland 2017! Jest nim Janusz Lemiesz z warszawskiego Baru Koszyki. Jako trzeci Polak weźmie on udział w światowych finałach prestiżowego konkursu miksologicznego World Class Competition. Pod koniec sierpnia w Meksyku zmierzy się z konkurentami z około
Finał I edycji akcji Kukbuk Poleca Zainteresowani akcją producenci przesyłali do redakcji KUKBUK-a próbki swoich produktów. Najlepsze z nich otrzymały roczne wyróżnienie oraz szereg korzyści płynących z posiadania certyfikatu. Przedstawiamy wszystkie wyróżnienia.
Podsumowanie wiosennej edycji Festiwalu Restaurant Week “Emocje na talerzach!" W 378 najlepszych restauracjach i 30 miastach w całej Polsce, przy wspólnym stole spotkało się 90 tys. osób. Ogłaszamy wyniki festiwalu!
Barmańska batalia o Meksyk Już 21. maja polski finał World Class 2017! Na ostatniej prostej do zdobycia przepustki na światowe zawody rywalizuje 13 najlepszych, polskich barmanów z 5 miast: Warszawy, Krakowa, Gdańska, Łodzi i Osieku (woj. małopolskie). Zwycięzca zmierzy się pod koniec sierpnia w Meksyku z mistrzami sztuki bar
Nowe trendy w cateringu Usługi cateringowe to jeden z najmocniejszych sektorów rynku gastronomicznego - wyceniany jest na blisko 4,5 mld.

MAGAZYN

Kwiecień 2017

NA OKŁADCE: Justyna Słupska-Kartaczowska. Kuchnia to męski świat.
W ŚRODKU: Wywiad z Janice Wong, szefową cukierni i koktajlbaru 2am:dessertbar w Singapurze.


PARTNERZY

Advertisement