NEWS

15 LAT FIRMY KOREE

Firma Koree została założona w 2003 r. w Warszawie. Jest jedną z czołowych firm dostarczających na polski rynek wysokiej klasy urządzenia gastronomiczne.

Koree specjalizuje się w wyposażaniu obiektów gastronomicznych i współpracuje z największymi sieciami fast-food, supermarketów, kawiarni, stacji benzynowych, palarniami kawy oraz licznymi klientami indywidualnymi.
Partnerami firmy Koree są wyłącznie uznani zagraniczni i polscy producenci. Firma Koree zaopatruje swoich klientów w sprzęt takich  producentów jak: La Marzocco, Thermoplan, Welbilt (m.in. Convotherm, Merrychef), Smeg, Antunes, Enodis, Fetco, Ditting, Mazzer, Onnera, Prince Castle, FKI, 3M.

Najwyższą wartością dla Koree są klienci. Misją firmy jest oferowanie najlepszej jakości sprzętu, innowacyjnych rozwiązań i serwisu na terenie całej Polski. Firma Koree zawsze kieruje się indywidualnym podejściem do wymagań i potrzeb klientów, a także doskonale zna i rozumie rynek gastronomiczny w Polsce. Koree przekazuje swoje doświadczenie tak, aby klienci zawsze czuli, że są najważniejsi. Oprócz sprzedaży urządzeń firma oferuje profesjonalne wsparcie przy tworzeniu projektów technologicznych, a Serwis to doskonałe i niezbędne uzupełnienie oferty.

Firma Koree w ciągu 15 lat działania  bardzo się rozwinęła, zaopatrując w sprzęt gastronomiczny znaczną część  rynku branży HoReCa w Polsce. Rozwój ten doprowadził do decyzji o wybudowaniu nowej siedziby firmy, która znajduje się pod adresem: ul. Kręta 34A, 05-850 Ożarów Mazowiecki. Jest to konsekwencja wieloletniego zaangażowania Koree w rozwój Polskiego rynku HoReCa i przełomowy moment dla całej firmy, który daje jeszcze więcej możliwości rozwoju jak i wyzwań.

Ta ogromna inwestycja stawia Firmę Koree w czołówce dostawców sprzętu gastronomicznego w kraju. Z tej okazji przybędą do Polski przedstawiciele wszystkich dostawców sprzętu, z którymi współpracuje firma Koree. Będzie to też okazja do spotkania z największymi klientami firmy.

Obchody piętnastolecia firmy oraz otwarcie nowej siedziby, firma Koree będzie świętować 27 września 2018r. w Warszawie, w Studio ATM przy ul. Wał Miedzeszyński 384. 

"Food Service" jest patronem medialnym wydarzenia.


MAGAZYN

Nr 177/2018

NA OKŁADCE: Kuchnia bliska sercu. Olga Lompa, szefowa kuchni w Pałacu i Folwarku Galiny.
W ŚRODKU: Wywiad z Kristianem Thomasenem Braskiem, właścicielem globalnej agencji Bon Vivant Communications.
PARTNERZY

Advertisement