RYNEK HORECA

FANEX WPROWADZA NOWĄ MARKE PRODUKTÓW - TRES AMIGOS
Tres Amigos to linia naturalnych dodatków gastronomicznych, która stanowi nową kategorię w asortymencie Fanexu, znanego głównie z produkcji sosów. Nowe wyroby skierowane są do szeroko pojętego rynku HoReCa i dostępne są jedynie w sprzedaży hurtowej. Obecnie w skład marki wchodzi ponad 20 produktów.

więcej
LINIA DOZOWNIKÓW TORK IMAGE DESIGN LINE™ Z PRESTIŻOWYM TYTUŁEM FINALISTY KONKURSU DOBRY WZÓR 2017
Dozowniki higieniczne Tork otrzymały tytuł “FINALISTA KONKURSU DOBRY WZÓR 2017" w Konkursie Dobry Wzór organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w kategorii Sfera Publiczna. Dobry Wzór to pierwszy w Polsce konkurs designu, który Instytut Wzornictwa Przemysłowego organizuje od 1993 roku.

więcej
SFINKS NIE OBEJMIE PAKIETU 40% W DOMINIUM
Rada nadzorcza Sfinks Polska, spółki zarządzającej sieciami restauracji Sphinx, Chłopskie Jadło i WOOK, nie wyraziła zgody na zakup przez Sfinksa mniejszościowego pakietu akcji w Dominium SA.

więcej
WOŁOWINA MARMURKOWATA W MAKRO POLSKA
Sieć hurtowni MAKRO Polska oferuje wysokiej jakości mięso wołowe, w tym wołowinę marmurkowatą. To specjalnie wyselekcjowany surowiec o wysokiej zawartości tłuszczu międzymięśniowego, którego nitki tworzą charakterystyczną marmurkową strukturę.

więcej
NOWA ODSŁONA PRODUKTÓW MARKI ARO
Nowoczesność, minimalizm i funkcjonalność - to wyróżnia nowe opakowania produktów ARO. Sieć hurtowni Makro Cash&Carry Polska odświeżyła szatę graficzną marki w odpowiedzi na potrzeby klientów z sektora HoReCa oraz handlu niezależnego.

więcej
POWERMAT - SYSTEM, KTÓRY ZWIĘKSZY PRZYCHODY TWOJEJ RESTAURACJI
Powermat - to jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych dla branży HoReCa. Łączy możliwość bezprzewodowego ładowania telefonu z platformą udostępniającą klientom atrakcyjne oferty promocyjne.

więcej
poprzednia 1 2 3 4 5 następna

MAGAZYN

Nr 166/2017

NA OKŁADCE: Restaurator Piotr Popiński.
W ŚRODKU: wywiad z Henrym McGovernem, założycielem firmy AmRest, prowadzącej ponad 1200 restauracji w 13 krajach świata


PARTNERZY

Advertisement